SSP WŁOCŁAWEK NOWA STRONA

Idź do spisu treści

Menu główne

Zapowiedzi

Aktualności

ROK 2021

ZAWIADOMIENIE

Zarząd Stowarzyszenia Saperów Polskich we Włocławku informuje, że uroczystość obchodów 76. rocznicy forsowania Odry i Nysy Łużyckiej przez żołnierzy 1 i 2 Armii Wojska Polskiego, Święto  Wojsk  Inżynieryjnych - Dzień  Sapera  -  odbędzie się  dnia 16.  04.  2021  r.  godz.  12.00 przy Pomniku Sapera 3 Wppont ul. Żytnia we Włocławku - z zachowaniem zasad obowiązujących w czasie panowania epidemii COVID-19.


                                                                 Zarząd SSP we Włocławku

Zarząd Stowarzyszenia Saperów Polskich we Włocławku informuje, że w związku z obowiązującymi w dalszym ciągu ograniczeniami nałożonymi przez Rząd RP w organizacji imprez masowych - zaplanowane uroczystości obchodów X Lecia działalności SSP we Włocławku na dzień 27.02 2021 r. godz. 10:00 przy Pomniku Sapera 3 Wppont oraz w Centrum Kultury "BROWAR-B", nie odbyły się w zaplanowanym terminie. Zostały one wstępnie przeniesione na 26.06.2021 rok w ramach obchodów Święta Stowarzyszenia Saperów Polskich.

                                                                              
Zarząd SSP we Włocławku

KOLEŻANKI I KOLEDZY CZŁONKOWIE SSP WE WŁOCŁAWKU


Składki członkowskie w dotychczasowej wysokości prosimy wpłacać najpóźniej do końca marca 2021 roku. Jest to ściśle związane z odprowadzeniem części składki do Zarządu Głównego SSP w Warszawie. Przypominamy również o zaległych wpłatach za 2020 rok tym członkom, którzy nie dopełnili statutowego obowiązku w roku ubiegłym.               
                                                                                                                                                   
                                                                                                                                          
Zarząd SSP we Włocławku


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego