SSP WŁOCŁAWEK NOWA STRONA

Idź do spisu treści

Menu główne

Zapowiedzi

Aktualności

ROK 2019
ZAWODY STRZELECKIE
O MIECZ KORONACYJNY KRÓLÓW POLSKICH "SZCZERBIEC"

W dniu 20 października br. o godz. 11:00 na strzelnicy PZŁ "OSTROWY" Oś Bracka - odbędą się zawody strzeleckie o "MIECZ KORONACYJNY KRÓLÓW POLSKICH - "SZCZERBIEC". Organizatorem jest Włocławskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie przy współudziale Stowarzyszenia Saperów Polskich we Włocławku. Zawody obejmują następujące konkurencje: strzelanie z PM (nagroda główna), strzelanie z PW (nagroda SSP), strzelanie z kbks oraz strzelanie z łuku. Organizatorzy do udziału w zawodach zapraszają min. członków SSP we Włocławku.KOLEŻANKI I KOLEDZY CZŁONKOWIE SSP WE WŁOCŁAWKU

Przypominam tym koleżankom i kolegom, którzy jeszcze z różnych powodów nie dokonali wpłaty, o obowiązku uregulowania składek członkowskich za 2019 rok - termin upłynął 31 marca 2019 r. Wszelkich informacji w tej sprawie udziela Skarbnik Koła lub Sekretarz.

KOLEŻANKI I KOLEDZY CZŁONKOWIE SSP WE WŁOCŁAWKU

Zarząd SSP we Włocławku serdecznie zaprasza członków i sympatyków SSP do licznego udziału, w dniu 11 listopada 2019 r. o godz. 12:00 przy Pomniku Żołnierza Polskiego na Placu Wolności, w uroczystościach obchodów Narodowego Święta niepodległości i 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

KOLEŻANKI I KOLEDZY CZŁONKOWIE SSP WE WŁOCŁAWKU

Zarząd SSP we Włocławku serdecznie zaprasza członków na Walne Zebranie Koła połączone ze spotkaniem Świąteczno-Noworocznym, które odbędzie się dnia 13 grudnia 2019 r. (piątek) o godz. 17:00 w Sali Bankietowej "MARCYSIA"przy ul. Polnej we Włocławku. Koszt uczestnictwa w uroczystej kolacji wynosi 60 zł. od osoby. Wpłaty przyjmuje Skarbnik Koła lub Sekretarz. Można również składać deklaracje telefoniczne a płatność na miejscu w dniu zebrania.

                                                                                                                                                                Zarząd Koła Nr 19 SSP we Włocławku 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego